Stroj Uniko
Česky
Česky
English
Menu
  Úvod
  O firmě
Výrobní řady
  Plnění a uzavírání tub
  Plnění a uzavírání kelímků
  Plnění kelímků
  Uzavírání kelímků
  Plnění lahví
  Uzavírání lahví
  Ostatní zařízení
  Nové uzávěry
Prospekty
Reference
  Kontakt


Certifikace
IQNet


Kontakt
UNIKO stroje s.r.o
Kladská 1065
Hradec Králové
500 03
Czech Republic

tel.:
   +420 495 539 470

e-mail:
uniko@uniko.cz


O firmě
Firma UNIKO stroje s.r.o. se specializuje na konstrukci a výrobu
speciálních zařízení pro plnění a uzavírání výrobků v oblasti
potravinářského, farmaceutického a kosmetického průmyslu.
 Historie firmy

UNIKO stroje s.r.o.
 -
Jsme tu s Vámi 20 let


20 let UNIKO sdružení
 
    
Firma byla založena 11.02.1992 bývalými pracovníky konstrukce jednoúčelových strojů jako sdružení, které se zabývalo vývojem speciálních strojů a zpracováním technické dokumentace jednoúčelových strojů pro různé firmy. Našimi stálými zákazníky byly firmy ZVU Hradec Králové, FAB Rychnov nad Kněžnou, INTERLOV, Praha, PROKEŠ, Nový Bydžov, AutoŠkoda, Mladá Boleslav a další. V roce 1995 ukončilo činnost UNIKO sdružení a vznikla společnost s ručením omezeným.
 
Od roku 1997 začala firma pracovat v současném objektu, specializovala se pouze na výrobní stroje na plnění a uzavírání obalů a rozšířila činnost o vlastní výrobní kapacity. Zaměstnáni byli špičkoví výrobní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi.
 

 
     Firma se v minulosti účastnila řady veletrhů, v současnosti se účastníme výstav ve východním regionu (Polsko, Rusko, Ukrajina) prostřednictvím našich zástupců pro tyto oblasti.
 
UP250  
     Během let se podařilo výrazně rozšířit sortiment strojů o výkonnější typy a průběžně zdokonalovat pohony a ovládání těchto strojů - zubová dávkovací čerpadla, průtokoměry, krokové motory, servomotory, dotykové ovládací terminály, hydropneumatické pohony. Tato cesta umožňuje provádění operativních změn dle požadavku zákazníka a zvyšuje také komfort obsluhy.
 
Tuby

   V roce 1999 byla postavena nová přilehlá budova technické přípravy výroby. Od května roku 2005 jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000.
CQS IQNet
     Svým poctivým přístupem ke každému zákazníkovi, rychlým a kvalitním servisem si firma udržuje dobré postavení a stálou klientelu na našem i zahraničním trhu, kam dodáváme přes 50% celkové produkce.
  
UNIKO stroje s.r.o. - 20 let v obrazech
 - Výstavy
EMBAX

EMBAX

 - Sortiment strojů
Historie:
Současnost:
Webmaster:Tomáš Myslivec :: Copyright 2008 Uniko stroje s.r.o.
Autorská práva vyhrazena!